Typ nabídky

Minimální mzda

Řízení výroby / procesní inženýr (-kmj-)

referenční číslo: BB92F6FC | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• koordinace zakázek v zakázkové výrobě
• optimalizace výrobního toku: optimalizace průběžných časů, transportních časů, optimalizace toku materiálu, materiálu ve výrobě
• optimalizace výrobních operací pro zajištění vyšší produktivity
• optimalizace výrobních nákladů
• spolupráce na projektech pro kontinuální zlepšování kvality
• spolupráce na nových výrobních procesech

Požadujeme

• vzdělání technického směru
• pracovní zkušenosti v oblasti řízení zakázkové výroby
• vysoká míra samostatnosti, zodpovědnosti a pečlivosti, zvyk dotahovat úkoly
• schopnost dobré spolupráce v týmu
• komunikativnost

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti
• moderní pracovní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pravidelné jazykové kurzy
• stravenky

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Profese: procesní inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita