Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Senior kontrolor – zpracování plechu

referenční číslo: 11332 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Hledáte jako zkušený vysokoškolsky vzdělaný strojař vedoucí pozici v oblasti kontroly?
Je pro Vás příležitost, na které budete další 2-3 kontroly mentorovat a koordinovat tím správným krokem vpřed?

Pak nám zašlete Váš životopis na pozici:

SENIOR KONTROLOR – ZPRACOVÁNÍ PLECHU

Náplň práce

  • Vedení menšího týmu pracovníků v oblasti kontroly
  • Zajištění kvality ve výrobě zaměřené na zpracování plechu dle ISO 9001
  • Komunikace se zákazníky tuzemskými i zahraničními
  • Dohled nad technickou dokumentací pro oblast kvality

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi v oblasti jakosti ve strojírenství
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Preferujeme znalost německého jazyka, možná i angličtina (jazyk je výhodou)

Nabízíme:

  • Zázemí české menší české společnosti
  • Vedoucí pozici s možností seberealizace
  • Benefity dle osobní dohody
  • Lokalitu pracoviště na Olomoucku

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha