Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s.

Fyzioterapeuti s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10259820757 | aktuálnost: 10. 1. 2017

Místo výkonu práce: Lesní 345/5, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný dle dohody. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h + 1x za 14 dní i So (pracovní doba dle domluvy). Požadujeme: VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie, osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, komunikativní znalost NJ a RJ v oboru, spolehlivost, zájem pracovat, komunikační schopnosti, smysl pro týmovou práci, příjemné jednání a vystupování, ochota a chuť učit se nové věci a vzdělávat se, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, perspektiva, motivační finanční ohodnocení, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, slušné jednání, dobrý kolektiv, podnikové stravování, vzdělávání. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

LS ROYAL Mariánské Lázně a. s., Šárka Langerová, ucetni@royalmarienbad.cz, +420 354 618 167

Odpovědět na inzerát