Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Administrátor objednávek s FJ a AJ

referenční číslo: 13474 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Chcete pracovat v kosmopolitním prostředí velké mezinárodní společnosti? Rádi byste využívaly francouzský i anglický jazyk ve Vašem profesním životě?

V tom případě se těšíme na Váš životopis

Mezinárodní elektrotechnická společnost s centrem sdílených služeb v Praze hledá posilu do svého týmu na pozici:

ADMINISTRÁTOR OBJEDNÁVEK s FJ a AJ

Náplň práce

  • zodpovědnost za vystavování a zpracování objednávek
  • řešení klientových požadavků
  • zadávání objednávek do interního systému
  • denní komunikace ve Francouzském jazyce
  • dohled nad včasným řešením zakázek
  • administrace objednávek, práce s daty
  • správa databáze
  • pravidelný reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Francouzský jazyk - pokročilou úroveň, C1
  • Anglický jazyk - základní znalosti, A2
  • MS Excel - uživatelskou úroveň (pokročilá výhodou)
  • odolnost vůči stresu a opakujícím se úkolům
  • schopnost samostatného uvažování, pečlivost a preciznost

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • propracovaný systém jazykového a profesního vzdělávání
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příležitost pro absolventy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • firemní produkty za zvýhodněné ceny
  • teambuldingové akce
  • výhodný telefonní tarif
  • roční bonusy na základě finančních výsledků
  • nové moderní pracovní prostředí
  • pozitivní firemní kulturu respektující pracovníky
  • termín nástupu: 1. 4. 2017 (případně dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha, metro B (směr Jinonice, Nové Butovice)

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha