Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer, transfer Z německa

referenční číslo: 10338 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Máte strojírenský background, chcete pracovat pro německou firmu a máte jazykovou výbavu na to pracovat na mezinárodním trhu – tj. kombinaci němčiny nebo angličtiny, z nichž alespoň v jednom jazyce dovedete komunikovat na velmi dobré úrovni?
Chcete se podílet na transferu výrobních technologií, při kterém budete v první fázi působit přímo v Německu?

Pak je tato jedinečná pozice určena právě Vám Zašlete nám svůj životopis, ideálně ve více jazykových mutacích, a ucházejte se o pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER, TRANSFER Z NĚMECKA

Náplň práce

  • Seznámení se s konkrétními technologiemi v Německu a následný transfer technologií do ČR
  • Řízení a koordinace projektového týmu při implementaci nových technologií ve výrobě v ČR
  • Komunikace s jednotlivými subjekty – mateřská firma, dodavatelé aj. v AJ či NJ
  • Kalkulace a termínování jednotlivých fází projektů
  • Vedení technické dokumentace, konzultace ohledně technických záležitostí s jednotlivými sekcemi firmy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství či dlouholetou praxi v oboru
  • Zkušenosti s projektovým řízením
  • Německý nebo anglický jazyk na velmi dobré úrovni (ideálně oba)
  • Ochotu cestovat a dlouhodobě pobývat v Německu
  • Vizi dlouhodobého pracovního úvazku v rámci firmy – po působení v Německu bude následně očekáváno přenášení těchto zkušeností do výroby v ČR

Nabízíme:

  • Dlouhodobý kariérní plán v rámci mezinárodní společnosti
  • Pracovní působení v zahraničí a záruka následného pracovního zařazení v ČR
  • Aktivní využití jazyků
  • Další benefity v závislosti na individuální domluvě
  • Lokalita pracoviště: Německo a Olomoucký kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha