Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BENKO s.r.o., dřevařský podnik, Kopidlno

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11082670787 | aktuálnost: 9. 7. 2016

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - CERTIFIKACE, OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, PROPAGACE A REKLAMA - pracoviště Kopidlno.
V případě zájmu volejte v době od 6:00 do 14:00 hod na výše uvedený telefonní číslo, nebo se v uvedený čas dostavte osobně na adresu pracoviště. Strukturované životopisy zasílejte na adresu: korinek@benko-kopidlno.cz, fantova@benko-kopidlno.cz

Požadujeme výborné organizační schopnosti, prezentační a komunikační dovednosti, znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point apod.), samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.
Pracovní náplň: vedení administrativy spojené s certifikací, ochranou životního prostředí, komunikace s orgány státní správy, základy práva, propagační a reklamní činnost pro firmu.
Nabízíme PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, úvazek zkrácený cca 4-6 denně, zaměstnanecké benefity, příspěvek na závodní stravování, na dovolenou, životní pojištění. Vhodné i pro absolventy, OZP.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail