Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Centrin CZ s.r.o.

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10471140786 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Požadujeme: zájem o dlouhodobou spolupráci, pozitivní vztah k seniorům, empatii, pracovní nadšení, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, očkování proti žloutence typu B. Praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, kurz pro pracovníky v sociálních službách (možno doplnit i při zaměstnání). Pracovní doba - turnusový provoz - denní 7-19hod, noční 19-7hod. dvousměnný provoz - ranní 7-15,30hod., odpolední 10,30-19hod.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, náborový příspěvek ve výši 7 000,- Kč, zdravotní volno (sick day- 3 dny/rok), možnost dalšího vzdělávání přímo v zařízení, pravidelné relaxační masáže, příspěvek na dopravu, stravování v závodní jídelně, příspěvek na penzijní připojištění, nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce, odměna za dosažení životního jubilea.
V případě zájmu pište na email: personalni@centrin.cz
Místo výkonu práce: Náměstí Míru 597, Zruč nad Sázavou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Centrin CZ s.r.o., Kamila Filipová, personalistka, personalni@centrin.cz, +420 725 292 767

Odpovědět na inzerát