Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BATIST Medical a.s.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11044580730 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Výše mzdy po dohodě.

Náplň práce: plnění stanovených KPI v oblasti logistiky a reporting pro vedení společnosti; dohled nad denní operativou oddělení logistiky, kontrola logistických nastavení MRP, ERP; zajištění materiálového toku, optimalizace skladových zásob; zlepšování procesu zajišťování materiálu (objednávka, přeprava, dodávka); spolupráce s obchodním odd., dodavateli; příprava forecastů pro dodavatele.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání technického, ekonomického směru; min. 3 roky praxe v oblasti logistiky; zkušenost s MRP systémem, ideálně na pozici klíčového uživatele; časová flexibilita, samostatnost; dobrá znalost AJ.

Zaměstnavatel nabízí: možnost stabilního zaměstnání v nadnárodní společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; příjemné pracovní prostředí; týden dovolené navíc; jazykové vzdělávání.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail