Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční Institut s.r.o.

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10692950783 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/-ka pro středočeský kraj.

Náplň práce:
- v období zaškolování: každý uchazeč si musí osvojit práci poradce pro rodinné finance, aby dokázal samostatně vést obchodní skupinu v souladu s obchodním modelem FI

- po zaškolení: vedení krajské pobočky; vedení výběrových řízení; školení obchodních dovedností; plnění stanovených cílů; zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
- manažerské schopnosti; obchodní dovednosti; vzdělání ekonomického směru; licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel); bezúhonnost; ŘP sk.B; - --- vlastní automobil a notebook

Nabízíme:
- práci ve společnosti se silným kapitálem
- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti
- vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného regionu
- zázemí pobočky a veškerý servis
- možnost kariérního růstu s možností osamostanění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI

V případě zájmu zašlete svoje CV na email personal.prahamesto@financni-institut.cz(do předmětu uveďte přesný název pozice)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Finanční Institut s.r.o., Michaela Daňková, personal.prahamesto@financni-institut.cz, +420 605 008 493