Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka obchodního a marketingového oddělení

referenční číslo: BAF3FCC3 | aktuálnost: 02.05.2017

Alternetivo s.r.o.

Hledáme posilu do obchodního a marketingového oddělení.

Náplň práce

Práce s firemním informačním systémem a CRM
Komunikace se zákazníky
Aktualizace kontaktů
Podpora marketingového oddělení společnosti
Příprava a kompletace materiálů na jednání, školení atp.

Požadujeme

SŠ, VŠ vzdělání
Výborné komunikační dovednosti,
Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
Pozitivní přístup
Velmi dobrá znalost práce s PC, Excel, World
Zkušenost z call centra výhodou s ohledem na komunikaci se zákazníky - nejedná se o prodej

Nabízíme

Zaměstnanecké výhody
Možnost práce formou brigády, nebo na částečný úvazek

Místo pracoviště: Praha 10 - Záběhlice

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty