Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Alupress s.r.o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10326300774 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Náplň práce:
- Kontrola odlitků dle výkresové dokumentace a daných kontrolních plánů
- Měření na vyspělých zařízení
- Zpracování a vyplnění kontrolní dokumentace
- Vizuální kontrola odlitků
- Samostatné rozhodování o kvalitě ve výrobě
- Dodržování normy ISO 9001

Požadujeme:
- Ukončené SŠ vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou)
- Uživatelská znalost PC (MS Office)
- Výpis z rejstříku trestů
- ŘP sk. B
- Orientace v technické dokumentaci
- Samostatnost, pečlivost, schopnost přijmout zodpovědnost
- Pozitivní myšlení

Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- Měsíční výkonnostní odměnu
- Možnost dalšího profesního růstu
- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- Firemní teambuilding
- Za odpracované roky dovolená navíc
- Nástup co nejdříve, dle dohody

Vhodné pro absolventy.

Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Alupress s.r.o., Petra Zelenková, zelenkova@alupress-sro.cz, +420 487 874 320,777 277 061