Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Elimat investment s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11481440794 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti kosmetiky a kosmetické medicíny
Životopis posílat na e-mail: cv@elimat.cz
Telefonická a osobní jednání s možnými partnery
Péče o následně vybudované portfolio
Spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadavky:
Silná vnitřní motivace a cílevědomost
Kreativní a konzultativní styl prodeje
Schopnost běžné práce s internetem

Nabízíme:
Různorodá a pestrá práce
Zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
Nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
K fixnímu platu provize z obchodní činnosti
Práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou
V terénu plnou podporu obchodního manažera
Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
Práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha