Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Arkadie, o.p.s.

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11527870717 | aktuálnost: 5. 10. 2016

Požadujeme:
Vzdělání dle108/2006Sb. §116 odst. 5 písm.a) (minimálně absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu), Znalost problematiky osob s mentálním a kombinovaným postižením
Fyzická zdatnost - součástí práce je manipulace s uživateli s omezenou hybností
Náplň práce:
Přímá obslužná péče o uživatele sociální služby denní stacionář, Manipulace s uživatelem s omezenou mobilitou
Zaměstnanecké výhody - dovolená navíc (celkem 30dní), příspěvek na stravování, zajištění pravidelného vzdělávání
Výběrové řízení bude dvoukolé - z došlých životopisů budou vybráni uchazeči, které pozveme na ústní pohovor dne 18.10.2016 přímo v prostorách denního stacionáře v Krupce.
Životopisy zasílejte do 14.10.2016 na email: tonova@arkadie.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 11 319 - 17 072 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha