Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Wintel server administrator 3rd level

referenční číslo: 8187 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zájem pracovat v globální organizaci zajišťující IT podporu pro jednu z největších společností světa zaměřenou na výrobu stavebních hmot? Jste zkušeným Wintel administratorem? Rádi se setkáváte s lidmi z různých zemí a kultur?

Pokud je vaše odpověď ano, pak je tato nabídka určena právě Vám

WINTEL SERVER ADMINISTRATOR 3rd LEVEL

Náplň práce

  • Zodpovědný za administraci a troubleshooting serverů na platformě Windows 2008/2012
  • Správu Windows clusterů, aktualizaci OS a deployment.
  • Dohled nad zálohovacími systémy dodavatelů NetApp, Symantec Backup Exec a HP Data Protector..
  • Monitoring, řešení problémů a implementace schválených řešení v nových lokalitách.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Velmi dobrá znalost angličtiny, písemný i mluvený projev.
  • Detailní schopnost administrace serverových produktů Microsoft Windows (W2008/2012).
  • Všeobecná znalost Active Directory a doménového prostředí.
  • Zkušenost s nasazením SCCM 2012 výhodou.
  • Vítané dovednosti ve virtualizačním prostředí VMWare.
  • Velká výhoda znalosti jednoho ze zálohovacích řešení (NetApp, Data Protector, Backup Exec).

Nabízíme:

  • Bonusový systém.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Široký výběr placených školení a kurzů.
  • Penzijní připojištění.
  • Mobilní telefon dle vlastního výběru.
  • Notebook.
  • Pondělní snídaně na pracovišti.
  • Zahraniční cesty.
  • Výborné stabilní pracovní zázemí.
  • Možnost profesního růstu.

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha