Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Státní úřad inspekce práce

Odborní kontroloři služeb zaměstnanosti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11385730797 | aktuálnost: 8. 9. 2016

INSPEKTOR/-KA (pro region Trutnov)
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup 1. 12. 2016, místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Královéhradecký kraj a Pardubický kraj
- Náplň práce: Základní činností vykonávanou na tomto služebním místě je provádění inspekce práce (kontrolní činnosti) zejména v oblasti dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů o zaměstnanosti, dále pracovněprávních předpisů nebo i dalších předpisů. Kontrolní činnost je prováděna zpravidla na místě přímo u kontrolovaných subjektů a v případě potřeby s využitím služebního vozidla, které inspektor osobně řídí. Inspektor bude vykonávat kontrolní činnost zejména v regionu Trutnov
- Uchazeč/-ka VŘ musí splňovat tyto předpoklady: je státním občanem ČR, občanem jiného členského státu EU nebo občanem státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru; dosáhl věku 18 let; je plně svéprávný; je bezúhonný, dosáhl vyššího odborného vzdělání; má potřebnou zdravotní způsobilost. Dále jsou vítány znalosti ZP, z oblasti personalistiky, mzdového účetnictví; uživatelská znalost práce s PC, komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, řidičský průkaz sk. B. Bližší informace k volnému služebnímu místu a informace k podání žádosti jsou k dispozici na: http://www.suip.cz/oip08/uredni-deska-oip-kralovehradecky-a-pardubicky-kraj/ .
- Nabízíme: dovolená navíc
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: alena.ohnhauserova@suip.cz (Ing. Alena Ohnhäuserová)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 17 240 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail