Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr výroby

referenční číslo: 12468 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Hledáte zaměstnavatele s lidským přístupem?
Nevadí Vám práce v zakázkové strojírenské výrobě?
Hledáte práci v blízkosti Plzně?

Hledáme schopného kolegu na pozici:

MISTR VÝROBY

Náplň práce

  • Vedení pracovních týmů
  • Spolupráce s ostatními odděleními (sklad, plánování výroby,..)
  • Plánování výrobních směn
  • Zajištění naplnění stanovených výrobních cílů
  • Nutná administrativa, reporting
  • Práce na denní směně (6:00 – 14:00hod)

Požadujeme:

  • Praxi na stejné pozici ve výrobní firmě
  • Znalosti z oblasti strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na alespoň mírně/středně pokročilé úrovni
  • Komunikační dovednosti, znalost práce s PC, MS Office
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Závodní stravování s příspěvkem
  • Nástup dle dohody
  • Řádně placené přesčasy
  • Dlouhodobou spolupráci a lidský přístup
  • Zaučení do všech nutných procesů a postupů
  • HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v blízkosti Plzně
  • Neváhejte mne kontaktovat pro více informací k pozici na 775 787 241 nebo kotrbova@acjobs.cz

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha