Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SMS finanční poradenství, a.s.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11447650747 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Práce nejprve na dohodu, poté možnost HPP na dobu neurčitou. Možno OZP.
Jste silná osobnost a máte manažerské ambice? Chcete se stát vedoucím týmu? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Staňte se členem týmu jedné z nejsilnějších ryze českých poradenských firem s více jak patnáctiletou tradicí.
Náplň práce: Vedení týmu konzultantů, péče o přidělenou klientelu, zaškolování nováčků, konzultace s podřízenými v oblasti investic, úvěrů a krytí rizik, odborný dohled nad zpracováním diagnostiky klientských potřeb, kontrola, motivace týmu, zajištění chodu kanceláře.
Požadujeme: Zkušenosti s vedením týmu, praxe v obchodním sektoru, orientaci v oblasti financí, čistý trestní rejstřík, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, ŘP sk. B, ochotu cestovat v rámci regionu, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, obchodní talent, schopnost učit se novým věcem
Nabízíme: Fixní plat + prémie, nástupní plat 25.000 - 50.000 Kč dle zkušeností, služební automobil i k soukromým účelům, služební notebook, služební telefon, přidělení stávající klientely, vlastní zařízenou kancelář, podpora interního call centra, flexibilní pracovní dobu.
Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, služební automobil.
První kontakt mailem na adrese: info.blansko@sms-as.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SMS finanční poradenství, a.s., Mgr. Lucie Polzerová, info.blansko@sms-as.eu, +420 775 159 505