Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka Prodeje

referenční číslo: BA933EDA | aktuálnost: 07.06.2017

AUTO JAROV, s.r.o.

Náplň práce

Náplň práce:
- administrativní podpora prodejního týmu
- tvorba reportů
- komunikace s externími i interními zákazníky

Požadujeme

Odborné požadavky:
- SŠ vzdělání
- práce na PC
- AJ na komunikativní úrovni (výhodou)
- řidičský průkaz sk.B

Všeobecné požadavky:
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- zákaznický přístup
- spolehlivost a loajalitu
- trestní bezúhonnost

Nabízíme

- velmi dobré platové ohodnocení
- zázemí silné, prosperující společnosti
- práci v mladém dynamickém kolektivu
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání
- možnost ubytování

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy