Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Weber Automation s.r.o.

Weber Automation s.r.o, Brno, dceřiná společnost firmy Weber Schraubautomaten GmbH, Wolfratshausen, významného německého výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže, především šroubovacích automatů, hledá pro posílení svého týmu pracovníka pro technicko-obchodní podporu prodeje.

Pracovník technicko-obchodní podpory prodeje

referenční číslo: BA8F707A | aktuálnost: 7. 11. 2016

Náplň práce:
- podpora obchodních zástupců při zpracovávání zákaznických poptávek
- evidence zákazníků
- technické konzultace z kanceláře se zákazníky k aktivním nabídkám i běžícím projektům
- spolupráce s překladatelským střediskem – překlady manuálů a katalogů
- marketing – péče o internetové stránky, reklamní předměty, odborné články
- evidence vozového parku
- spolupráce / zastupitelnost s manažerem servisu

Požadujeme:
- VŠ / SŠ technického směru (strojírenské vzdělání výhodou)
- zkušenosti v oblasti automatizace montáže výhodou
- jazykové znalosti: čeština + němčina (slovem a písmem na komunikativní úrovni), angličtina výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce s PC - Windows, Outlook, MS Word, MS Excel, …
- samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti
- bydliště – Brno a okolí (denní dojíždění do kanceláře)

Nabízíme:
- dlouhodobé školení v mateřské společnosti v Německu
- nadstandardní finanční ohodnocení
- notebook, mobil
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek penzijní připojištění
- zázemí tradiční německé firmy s dlouholetou tradicí

Nástupní termín:
- dle dohody

V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis v češtině a němčině spolu s fotografií na email Ing. Petra Nováka: pnovak@weber-online.com.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha