Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník technicko-obchodní podpory prodeje

referenční číslo: BA8F707A | aktuálnost: 02.05.2017

Weber Automation s.r.o.

Weber Automation s.r.o, Brno, dceřiná společnost firmy Weber Schraubautomaten GmbH, Wolfratshausen, významného německého výrobce strojů a zařízení pro automatizaci montáže, především šroubovacích automatů, hledá pro posílení svého týmu pracovníka pro technicko-obchodní podporu prodeje.

Náplň práce

Náplň práce: - podpora obchodních zástupců při zpracovávání zákaznických poptávek - evidence zákazníků - technické konzultace z kanceláře se zákazníky k aktivním nabídkám i běžícím projektům - spolupráce s překladatelským střediskem – překlady manuálů a katalogů - marketing – péče o internetové stránky, reklamní předměty, odborné články - evidence vozového parku - spolupráce / zastupitelnost s manažerem servisu Požadujeme: - VŠ / SŠ technického směru (strojírenské vzdělání výhodou) - zkušenosti v oblasti automatizace montáže výhodou - jazykové znalosti: čeština + němčina (slovem a písmem na komunikativní úrovni), angličtina výhodou - řidičský průkaz skupiny B - znalost práce s PC - Windows, Outlook, MS Word, MS Excel, … - samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti - bydliště – Brno a okolí (denní dojíždění do kanceláře) Nabízíme: - dlouhodobé školení v mateřské společnosti v Německu - nadstandardní finanční ohodnocení - notebook, mobil - 5 týdnů dovolené - příspěvek penzijní připojištění - zázemí tradiční německé firmy s dlouholetou tradicí Nástupní termín: - dle dohody V případě zájmu posílejte Váš profesní životopis v češtině a němčině spolu s fotografií na email Ing. Petra Nováka: pnovak@weber-online.com.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita