Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer kvality part-time

referenční číslo: 9676 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Chcete se podílet na mezinárodním projektu pro jednu významnou společnost? Nemáte problém s komunikací v anglickém jazyce? Potřebujete práci na částečný úvazek?
Ano? Tak hledáme právě vás Zašlete nám svůj životopis ještě dnes

MANAŽER KVALITY

Náplň práce

  • Zajištění kvality vývoje produktů
  • Řešení procesů a norem dle ISO
  • Příprava podkladů k jednání, audity
  • Tvorba potřebné dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/ VŠ nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro nové technologie a kvalitu
  • Týmový hráč
  • Zkušenosti s agilním vývojem SW výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • Možnost podílet se na vývoji významného projektu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemný mladý kolektiv
  • Práce na částečný úvazek
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 10 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha