Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Odborní pojišťovací poradci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10013420775 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Obchodní zástupce/ pojišťovací poradce
Společnost Kooperativa pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group, pobočka Jablonec nad Nisou přijme do své kanceláře nové zaměstnance na pozici "Pojišťovací poradce"
Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, zakončené maturitní zkouškou, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, komunikační dovednosti, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem. Obchodní zkušenosti s prodejem vítány.
Náplň práce sjednávání pojistných smluv, vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající klienty a s tím spojená administrativa.
Nabízíme zaměstnanecký poměr v jedné z nejvýznamnějších firem na trhu, poskytneme Vám zdarma zaškolovací systém s finanční podporou. Nástupní plat 14 000,- Kč + odměny za výkon, dle dosažené produkce, nadstandartní zaměstnanecké výhody: zdravotní péče, dovolenou, sick day, stravenky, pracovní místo a zázemí Kooperativy pojišťovny a.s., dle novely zákona.
Kontakt telefonicky, emailem, nebo osobně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail