Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FORCORP GROUP spol. s r.o.

Personální referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11038440727 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Vyhledávaný poskytovatel služeb ostrahy a úklidu, FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá spolupracovníka na HPP na pozici Referent služeb pro oblast Pardubice.

Hlavní náplň práce:
- zajištění služeb ostrahy a úklidu na svěřených zakázkách
- komunikace s odběrateli, řízení a kontrola podřízených
- zodpovědnost za bezproblémové zajištění poskytovaných služeb
- spojená administrativní činnost

Požadavky:
- SŠ a vyšší vzdělání
- komunikační a organizační schopnosti
- schopnost vedení týmu
- důslednost, loajalita, pracovitost
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)

Společnost nabízí:
- finanční ohodnocení včetně možnosti odpovídajícího bonusového ohodnocení
- pružnou pracovní dobu
- práci v příjemném kolektivu spolupracovníků
- služební automobil i pro soukromé účely
- notebook
- mobilní telefon

Pokud Vás náš inzerát zaujal, prosím, zašlete strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe POUZE na adresu: prace@forcorp.cz. První kontakt možný POUZE písemnou formou.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FORCORP GROUP spol. s r.o., Rakusová, info@forcorp.cz, +420 723 612 506