Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Petr Zavřel

Účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11415360708 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Místo výkonu: Nádražní č.p. 288, 471 23 Zákupy

Náplň práce:
- Komplexní zajištění vedení účetnictví společnosti
- Účtování přijatých a vydaných faktur, zahraničních faktur, dokladů
- Účtování bankovních operací, zápočtů, leasingů, majetku apod.
- Zpracování přiznání DPH, silniční daně, majetkové daně
- Vyhotovení měsíční a roční uzávěrky a příloh k účetní závěrce, auditu
- Zajištění administrativy společnosti ve dvou závodech - objednávky, dodací listy….
Požadujeme:
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici
- Zkušenosti s vedením účetnictví
- Výbornou orientaci v daních a účetnictví
- Znalost finančního a mzdového účetnictví, personalistiky, znalost účetních programů
- Flexibilita a zvládání stresových situací
- Dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost a odpovědnost
- Výborné analytické schopnosti
- Ochota učit se a rozvíjet
- Aktivní a pozitivní přístup
Nabízíme:
- Podporu v dynamicky se rozvíjející české společnosti působící na trhu již 15 let.
- Odpovědnou a samostatnou práci
- Motivující finanční ohodnocení
- Telefon, PC, vybavenou kancelář
- Mzdu dle pracovního výkonu 25.000 - 30.000,- Kč
Nástup dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha