Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

R&D specialista

referenční číslo: 10139 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Máte nadprůměrné znalosti z oblasti vývoje? Objevujete rád/a nová technická řešení? Chcete se podílet na vývoji nových produktů?

Potom máme zajímavé uplatnění právě pro Vás

Evropská výrobní společnost hledá kandidáty na pozici

R&D SPECIALISTA

Náplň práce

  • Inovace konstrukčních a technických řešení
  • Tvoření a hodnocení konstrukčních návrhů
  • Řízení vlastních projektů při vývoji produktů
  • Týmová spolupráce na vytváření produktu
  • Práce na produktech až do fáze zhotovení
  • Implementace a inovace technologií
  • Provádění testů spolu se zkušebním technikem
  • Vyhotovení technické specifikace

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe výhodou, možnost pro absolventy
  • AJ – B1
  • Zkušenosti s projekty výhodou
  • Kreativitu
  • Znalost Solid Works a SAP výhodou

Nabízíme:

  • Práci s prostorem pro vlastní nápady
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Odborný růst
  • Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha