Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manager vozového parku

referenční číslo: 12728 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Hledáte samostatnou a odpovědnou práci? Máte zkušenosti v oblasti dopravy? Hovoříte anglicky nebo německy? Pak je tato pozice určena právě Vám

Logistické oddělení mezinárodní výrobní společnosti hledá kolegu na pozici MANAGER VOZOVÉHO PARKU (50.000,-Kč)

Náplň práce

  • Celková odpovědnost za vozový park společnosti
  • Zodpovědnost za vedení, hodnocení a rozvoj podřízených pracovníků
  • Zajištění nákupu, servisu a pojištění vozidel
  • Navrhování a vytváření opatření k zajištění efektivních logistických procesů
  • Kontrola využívání vozového parku
  • Pravidelný reporting jednateli společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (zaměření na dopravu výhodou, nikoli podmínkou)
  • Znalost anglického NEBO německého jazyka na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti v oblasti dopravy
  • Vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavou a odpovědnou práci na vedoucí pozici
  • Zaměstnanecké slevy
  • Jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 50 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha