Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace

Pomocníci v kuchyni

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11477610749 | aktuálnost: 24. 9. 2016

vzdělání nerozhoduje, zdravotní průkaz, zkušenost v oboru gastronomie, trestní bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, flexibilita, loajalita k zaměstnavateli, ochota.
Pracovní náplň: pomocné a úklidové práce při výrobě a výdeji celodenní stravy, pomocné práce při výrobě a výdeji běžných druhů teplých jídel, studené kuchyně a moučníků.
Mzda: 9 900 - 11 440 Kč, nepřetržitý provoz, pracoviště Poddubí 7, nástup dle dohody,
KO: Bc. Michaela Pardová, tel.: 553 773 233, motivační dopis a životopis zašlete NEJPOZDĚJI do 7.10.2016 poštou na adresu: Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace, Poddubí 7, 747 92 Háj ve Slezsku - Smolkov, v zalepené obálce zřetelně označené "Výběrové řízení - pomocná síla do kuchyně" nebo elektronicky na e-mail: personalni@dsludmila.cz. Uchazeči, kteří budou vybráni do 2. kola výběrového řízení, budou telefonicky kontaktováni.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 9 900 - 11 440 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail