Typ nabídky

Minimální mzda

Zákaznický servis - operátor/ka, s růstem, 30-50 000 Kč

referenční číslo: BA540720 | aktuálnost: 23.05.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Profil firmy:
Naším klientem je významná zprostředkovatelská společnost, jedna z předních ve střední Evropě.

Jak si Vás představujeme?
- máte zkušenost s komunikací se zákazníky
- nebojíte se pracovat samostatně i v týmu
- dokážete aktivně vyřešit požadavky klientů
- nedělá vám problém multitasking

Hledáme aktivní, samostatné a „živé“ kandidáty se zájmem o oblast zprostředkování. Hledáme kandidáty s vizí dlouhodobé perspektivy v oblasti zprostředkovatelského servisu, s možností velmi nadstandardních příjmů ve střednědobém časovém horizontu.

Nabízíme kromě velmi podrobného zaškolení také profesionální vedení, poradenství a pružnou pracovní dobu…

Co bychom si chtěli přečíst ve Vašem CV?
- min. ukončené SŠ vzdělání nebo SOU
- velmi dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, profesionální vystupování
- aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
- aktivní zájem o profesní a kariérový růst v rámci společnosti
- min. uživatelskou znalost práce na PC
- flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- chuť osobně se zdokonalovat
- a ideálně nástup ihned, ale rádi na Vás počkáme

Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete kontaktováni naším kolegou na straně našeho klienta pro sjednání osobní schůzky přímo u klienta.

Co Vám nabídneme?
- zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
- motivační programy a soutěže
- různorodou práci s jistotou profesního růstu
- velmi nadstandardní mzdové ohodnocení - vše dle aktivity a výsledků práce
- práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
- podporu profesního vzdělávání
- možnost „nastartování“ kariéry - dle svých schopností a pracovitosti
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy