Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik s AJ – CNC stroje

referenční číslo: 12464 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se anglicky a baví Vás cestování? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás

Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK s AJ – CNC STROJE (30 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Instalace a servis CNC strojů
  • Diagnostika závad u strojů a zařízení
  • Zaškolování zákazníka k obsluze strojů
  • Komunikace se zákazníky a kolegy v týmu
  • Cestování po ČR v rámci servisu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 5 výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po ČR

Nabízíme:

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost vlastní seberealizace
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Automobil, notebook (i k soukromým účelům)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • Místo výkonu práce: Česká Republika

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha