Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocný pracovník ve výrobě plastů - až 105 Kč/hod.

referenční číslo: 7472 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby pěnových polystyrenů hledáme vhodné uchazeče pozici Obsluha výrobní linky a další pomocné práce ve výrobě. Jedná se o dlouhodobou brigádu ve 3-směnném provozu s možností volby směn (ranní, odpolední a noční), a tak vhodnou pro studenty, rodiče na rodičovské dovolené, či jako přivýdělek při evidenci na ÚP. Vhodné pro muže i ženy - práce není fyzicky náročná. Dobré spojení MHD. Nástup možný ihned.

NOVĚ NABÍZÍME MOŽNOST TÝDENNÍ VÝPLATY MZDY - odměnu za odpracovaný týden budete mít již v polovině dalšího týdne na svém bankovním účtu

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost
- manuální zručnost

Nabízíme:

- dlouhodobou brigádu, možnost stabilního příjmu
- mzda až 105 Kč/hod. (základní mzda 90 Kč 0-15 Kč variabilní složka dle počtu odpracovaných směn)
- týdenní, nebo měsíční pravidelná výplata mzdy
- možnost volby směn
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- dobrou dostupnost pracoviště - zastávka Dělnická (Černá za Bory - autobus č. 12)

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail