Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BRASTY GROUP s.r.o.

Nákupčí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10735900734 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Náplň práce: zodpovědnost za výběr svěřeného sortimentu a dodavatelů, práce s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, vystavování objednávek a jejich následná kontrola, řízení výše skladových zásob, podílení se na marketingových aktivitách, sledování cen a sortimentu konkurence, vedení statistik prodeje, výběr a návrhy nového zboží.
Požadujeme: praxi v oboru nákupu minimálně 2 roky, VŠ/SŠ vzdělání, komunikativní znalost AJ, uživatelskou znalost PC, znalost systému K2 výhodou, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, dobré vyjednávací a komunikační dovednosti, zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost.
Nabízíme: práce na HPP, zaměstnanecké slevy, mobilní telefon, práci v centru Olomouce, odpovídající mzdové ohodnocení, možnost dalšího profesního růstu.
První kontakt POUZE mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

BRASTY GROUP s.r.o., Nadia Šimková, volna.mista@parfemgroup.cz

Odpovědět na inzerát