Typ nabídky

Minimální mzda

CRM Konzultant - MS Dynamics

referenční číslo: B9F38356 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Považujete za zajímavou výzvu implementaci a konzultace řešení pro podporu obchodních a marketingových procesů (CRM)

Klientem je významná a stabilní česká společnost se zákazníky v oblasti financí nebo telekomunikací.

Náplň práce

Analýza požadavků a procesů v oblasti CRM u zákazníka
GAP-FIT analýzy požadavků zákazníka oproti standardní funkcionalitě platformy
Tvorba návrhu řešení
Konfigurace systému
Komunikace se zákazníkem (telefonicky, osobně)
Školení zákazníka
Funkční testování systému, podpora pro vývoj
Tvorba dokumentace
Podpora zákazníka dle servisní smlouvy

Požadujeme

Alespoň 1 rok zkušenosti s analýzou a návrhem informačních systémů
Zkušenosti se školením zákazníků, komunikací s klíčovými uživateli (zástupci byznysu a IT)
Alespoň základní znalost UML, BPMN
Orientace v objektově orientovaném vývoji, integrace pomocí webových služeb
Orientace v celém životním cyklu implementace informačních systémů
Pro-zákaznický přístup
Chuť učit se novým věcem
Týmová spolupráce
Alespoň pasivní znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu
Možnost home-office
Kreativní a rozmanitá práce na zajímavých projektech (lokální i mezinárodní)
Týmy složené z vysoce kvalifikovaných lidí
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
Velice přátelské a neformální pracovní prostředí s nejmodernějšími technologiemi (žádné open space a sdílená místa, ale kanceláře pro týmy a pro každého vlastní židle)
Zajímavé finanční ohodnocení
A další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby

Profese: IT konzultant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita