Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Financial controller

(referenční číslo: 19-11-213649/JD)

Máte zkušenosti s reportingem a business analýzami? Rádi odhalujete slabá místa procesů a hledáte efektivní řešení? Máte relevantní praxi z pojišťovnictví nebo bankovnictví?

Pro našeho klienta - významnou společnost působící v oblasti pojišťovnictví hledáme vhodné kandidáty na pozici

FINANCIAL CONTROLLER

Hlavní náplň práce:

  • Reporting – měsíční a kvartální reportování lokálnímu a skupinovému managementu – PL, analýza marží, Management Reporting, kapitál, prodej, vývoj portfolia
  • Business analýzy – znalost finančních indikátorů a ukazatelů, fungování společnosti, přehled o produktech a portfoliu. Schopnost analyzovat finanční údaje včetně prodejních výsledků
  • Plánování – příprava a analýza obchodního a finančního plánu společnosti na střednědobé období. Pravidelné měsíční reportování změn plánu v daném roce včetně přípravy návrhu změn dle vývoje hospodaření společnosti
  • Zlepšování procesů – kontinuálně se snažit hledat zlepšení a zefektivnění procesů v rámci týmu průběžně zlepšovat kvalitu reportů, analýza dalších výstupů týmu
  • Zpracování reportingu a příprava analýz ohledně trendu, porovnání aktuálních výsledků s plánem a úpravy plánu
  • Příprava podkladů pro lokální a skupinový management společnosti ohledně finanční situace společnosti dle současných standardů
  • Základní orientace v oblasti pojistného trhu. Schopnost analyzovat hospodaření společnosti a připravovat krátkodobé předpovědi.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělaní ekonomického směru
  • 2 roky zkušeností na obdobné pozici ve finanční instituci
  • Úroveň angličtiny B2
  • Pokročilá znalost Excel, PowerPoint
  • Znalost IFRS
  • Orientace ve vývoji trhu, legislativní úpravy a regulace
  • Analytické schopnosti, samostatnost
  • Dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • pojištění
  • možnosti profesního vzdělávání a rozvoje

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání