Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní mistr

referenční číslo: 13458 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Vedení lidí, organizace jejich práce a následné hodnocení Vás baví a naplňuje? Technika je Vaše hobby a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Nebojíte se zodpovědnosti za svěřený tým?

Staňte se součástí strojírenské společnosti, která si váží svých zaměstnanců a zašlete mi svůj životopis

Nadnárodní společnost nyní rozšiřuje svůj tým a hledá posilu na pozici:

VÝROBNÍ MISTR (32-35.000,-)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřené oddělení
  • Hodnocení práce podřízených pracovníků a organizace jejich činností
  • Kontrola dodržování technologických postupů
  • Zodpovědnost za efektivitu a výsledky oddělení
  • Navrhování nových metod práce

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • Týden dovolené na víc
  • Absolvování jazykových kurzů
  • Podnikové stravování
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 32 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha