Typ nabídky

Minimální mzda

Zaměstnanec provozního oddělení

referenční číslo: B98F59F0 | aktuálnost: 16.11.2016

Institut umění-Divadelní ústav

Zaměstnance do provozního oddělení na správu budov a jejich příslušenství. Nabídky zasílejte do 23.11.2016.

Náplň práce

- správa budov a jejich příslušenství
- komunikace s dodavateli a úřady
- zajištění provozu - úklid, údržba, recepce
- vydávání a evidence vstupních karet a klíčů
- nákup drobného majetku
- jednání s nájemci nebytových prostor
- funkce energetika, sestavení plánů spotřeby, usměrnění čerpání
- zajištění provozu a evidence služebního vozu
- dohlížení na bezpečnost práce a na uplatňování a dodržování bezpečnostních předpisů

Požadujeme

- dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- dobrou znalost práce na PC
- zkušenost se stejnou nebo podobnou činností

Nabízíme

- stabilní zázemí státní příspěvkové organizace
- zaměstnanecké výhody (stravenky, jazykový kurz, 5 týdnů dovolené)
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity