Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista obchodu-stávající klientela-náborový příspěvek

referenční číslo: B976EA5E | aktuálnost: 02.05.2017

Zaplo Finance s.r.o.

Komunikuješ rád s lidmi? Nedáš telefon z ruky? Hledáš práci v mladém a přátelském kolektivu a s nadstandartním bonusem? Do našeho týmu hledáme spolehlivé, komunikativní a cílevědomé kolegy a kamarády na pozici Sales Specialista.

Náplň práce

Co u nás budete dělat?

Na úplném začátku se můžete těšit na školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci. Až se dozvíte vše potřebné, budete …

- Aktivně telefonicky komunikovat klienty, kteří projevili zájem o náš produkt na základě TV reklamy, nebo on-line kampaní,
- telefonicky oslovovat pouze NAŠE stávající klienty (nebudete volat na „studené“ kontakty),
- poskytovat klientům produktové poradenství, informace o novinkách a aktuálních kampaních,
- zajišťovat administrativu spojenou s těmito úkony (záznamy do databáze),
- preventivně předcházet podvodům.

Požadujeme

- Odhodlání, ambice a chuť vyniknout,
- vynikající komunikační dovednosti po telefonu,
- zodpovědný přístup k práci,
- umění naslouchat a hledat řešení,
- SŠ s maturitou a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

- Práci v zajímavém prostředí rychle se rozvíjející společnosti,
- prátelský kolektiv, velmi flexibilní práci, flexibilní pracovní dobu,
- možnost kariérního růstu a vlastního rozvoje,
- smlouva na dobu neurčitou,
- motivující finanční ohodnocení (fixní mzda 18.500,- Kč + osobní ohodnocení + provize z prodeje), průměrná mzda po zaučení 30.000 Kč/měsíc,
- stravenky,
- 5 týdnů dovolené,
- MultiSport karta,
- zvýhodněný tarif mobilního operátora Vodafone,
- občerstvení na pracovišti (teplé a studené nápoje zdarma),
- neformální a přátelské prostředí, firemní akce pro zaměstnance.
- MOŽNOST PRÁCE I BRGIDÁDNĚ.

Náborový příspěvek:
Jsme si vědomi zvýšených osobních nákladů spojených se změnou zaměstnání. Proto každému novému kolegovi / kolegyni přiznáváme tzv. NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Jedná se o jednorázovou finanční pobídku ve výši 5.000 Kč, která bude vyplacena v prvním měsíci po ukončené zkušební době.

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: administrativní pracovník, bankéř, finanční leasing a prodej na splátky, konzultant spotřebitelských úvěrů, konzultant v bankovnictví, odborný asistent v bankovnictví, obchodník, telemarketing, firemní bankéř, specialista splátkového prodeje, úvěrový specialista, telesales

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby