Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Analytik procesů - automotive

referenční číslo: 10419 | aktuálnost: 5. 12. 2016

Máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive? Hledáte zaměstnání v mezinárodní splečnosti a nebojíte se novýh výzev v olasti vývoje? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Neváhejte využít této příležitosti a přihlaste se na výběrové řízení na pozici:

ANALYTIK PROCESŮ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Řízení výroby a sestavování plánu výroby
  • Kapacitní plánování, zajištění plynulého chodu výroby
  • Plánování investic
  • Zlepšování plánovacích procesů, navrhování změn v procesu plánování
  • Hodnocení výrobních a finančních plánů výroby
  • Práce v systému SAP
  • Zpracovávání výrobní dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - podmínkou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost SAP
  • Výborné organizační schopnosti, technické myšlení
  • Schopnost práce pod tlakem

Nabízíme:

  • Příspěvek na dopravu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu a stravování
  • Místo výkonu: Novojičínsko

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha