Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MINISTERSTVO OBRANY

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11203990724 | aktuálnost: 13. 8. 2016

Náplň práce:
o Vedení mzdové agendy u organizační složky státu - MO
o odpovídá za zpracování a realizaci výplat platů,
o plní povinnosti spojené s výpočtem, výběrem a odvodem záloh daně z příjmů fyzických osob, s výběrem a odvodem sociálního a zdravotního pojištění,
o plnění ostatních úkolů vyplývajících z charakteru mzdové účtárny

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
o SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
o dobrá znalost mzdové agendy
o praxe v dané problematice minimálně 2 roky
o flexibilita, samostatnost a odpovědnost
o dobrá uživatelská znalost práce s PC

Zaměstnavatel nabízí:
5 týdnů dovolené
osamostatnou a odpovědnou práci v užším kolektivu
o stabilitu, osobní a kvalifikační růst
o možnost dalšího vzdělávání

Kontaktní osoba: Zbořilová Šárka Ing., tel.: 973 451 711, e-mail: omu@centrum.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha