Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Unix senior engineer

referenční číslo: 2147 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti s administrací Unix systémů? Orientujete se v oblasti storage managementu? Chtěli byste své znalosti uplatnit v zavedené IT společnosti? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní IT společnost rozšiřuje svůj tým a hledá kolegy na pozici:

UNIX SENIOR ENGINEER (50 – 70.000,- Kč)

Náplň práce

  • správa unixových serverů a monitoring datových úložišť
  • dohled nad Unix a Windows systémy a odstraňování problémů
  • spolupráce s ostatními odděleními při nasazování nových aplikací
  • instalace a implementace serverových řešení
  • integrace SW řešení v mezinárodním prostředí
  • spolupráce na testování a zavádění změn, standardů a bezpečnostních politik
  • komunikace se zákaznickou podporou

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • praxe v oblasti administrace Unix a Windows systémů a integrace systémů 4 roky
  • dobrá znalost virtualizace a skriptovacích jazyků
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost sítí a síťových protokolů
  • zkušenost se správou enterprise diskových polí
  • dobré analytické schopnosti, samostatnost, týmový duch

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • nadstandardní ohodnocení
  • velmi zajímavou práci a rozvoj ve specifickém oboru
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • perfektní technické i technologické zázemí
  • 5 týdnů dovolené, sickdays
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • místo výkonu práce - Brno

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha