Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer nákupu a prodeje hnojiv

referenční číslo: 12597 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Máte zkušenosti s obchodem v zemědělství? Umíte efektivně řídit tým pracovníků a jste zodpovědní? Domluvíte se bez problému anglicky nebo německy a nedělá Vám problém vést v cizím jazyku obchodní jednání? Hledáte skutečně zajímavou nabídku v oboru?

V tom případě neváhejte a využijte této perspektivní pracovní příležitosti Významná česká společnost působící v oblasti zemědělství hledá zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER NÁKUPU a PRODEJE HNOJIV (OD 60.000,-Kč)

Náplň práce

  • řízení týmu pracovníků a jejich odborná podpora
  • zodpovědnost za obchodní strategii oddělení
  • jednání s klíčovými partnery (nákup i prodej)
  • práce s IS a reportování vedení společnosti
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru zemědělství, příp. chemie
  • praxi v nákupu a prodeji zemědělských komodit PODMÍNKOU
  • výbornou znalost anglického nebo německého jazyka
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • výborné vyjednávací a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • příjemné prostředí české společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • perspektivní pracovní uplatnění
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • aktivní využívání cizího jazyka
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha