Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový konstruktér

referenční číslo: 7484 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Dokážete pracovat samostatně a rádi byste realizovali své nápady a kreativitu v oblasti konstrukce?
Máte zkušenosti s konstrukčními pracemi ve výrobní společnosti?
Domluvíte se anglicky a ovládáte konstrukční 3D program?

Pak je zde šance právě pro Vás

Významná mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ KONSTRUKTÉR – AJ

Náplň práce

  • zodpovědnost za řízení daného projektu v rámci oddělení R&D
  • zodpovědnost za konstrukční návrh v 3D programu
  • zpracování technických kalkulací
  • provádění analýz stávajících produktů a jejich modifikace
  • zodpovědnost za zavádění nových technologií a podávání návrhu na zlepšení
  • tvorba příslušné technické dokumentace, včetně práce v programu SAP
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • min. 2 roky praxe s vývojem v technicky zaměřené společnosti podmínkou
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka (denní/aktivní využití) nutná
  • znalost konstrukčního 3D programu (Solid Works výhodou)
  • ŘP skupiny B
  • samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme:

  • Účast na nových projektech mezinárodní společnosti
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Práci ve stabilní mezinárodně působící společnosti
  • Místo výkonu práce: Plzeň - město

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha