Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace

Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10923060779 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Ředitelka Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Telči vypisuje výběrové řízení na místo vědeckého pracovníka, odborníka na stavebně-historické průzkumy v projektu Telč a jezuité.
Náplň práce:
" evidence a dokumentace jezuitských staveb v okolí Telče
" zpracování stavebně-historických průzkumů
Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání, stavební obor nebo dějiny architektury nebo dějiny umění, přednostně se zaměřením na památkovou péči
" schopnost práce se stavební dokumentací
" schopnost práce s archivními prameny
" výbornou znalost práce s PC
" řidičský průkaz skupiny B, řízení osobního vozu je nezbytné pro výkon profese
" trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
" flexibilitu a samostatnost
" výborné komunikační schopnosti
Výhodou:
" praxe v oboru památkové péče
" praxe v obdobném projektu
Nabízíme:
" platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 12. platová třída, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb.
" dobrý pracovní kolektiv
" pracovní poměr na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
" příspěvek na stravování
" volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice
Předpokládaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč
Zájemci o místo zašlou do 27. 6. 2016 do 16 hodin
" strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe (včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail)
" motivační dopis
" doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

na e-mail zamazalova.jaroslava@npu.cz nebo v obálce označené slovy "Výběrové řízení - vědecký pracovník" na adresu:
Národní památkový ústav,
územní odborné pracoviště v Telči
personální oddělení
Hradecká 6
588 56 Telč

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem.
O účasti na osobním pohovoru budou uchazeči informování e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 15 760 - 23 710 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha