Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Okna Macek s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11134310774 | aktuálnost: 21. 12. 2016

místo výkonu práce: Praha 3, Biskupcova 1937/4, 130 00
kontakt: prace@oknamacek.cz, tel: 725 217 696
Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, řidičkský průkaz skupiny B, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdravotní stav.
Náplň práce: zastupování pracovnic na všech pobočkách společnosti, po celém území ČR. Telefonický a osobní kontakt se zákazníkem, zpracování cenových nabídek, sepisování smluv, poskytování informací o výrobcích, vyřizování požadavků zákazníků. K dispozici služební automobil a telefon.
Životopisy zasílejte na email: prace@oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište: ZASTUPUJÍCÍ PRACOVNICE POBOČEK - PRAHA. Podmínkou je absolvování vstupního třítýdenního školení v sídle firmy v Dubňanech. K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 400 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Okna Macek s.r.o., Ing. Romana Lungová, prace@oknamacek.cz, +420 725 217 696

Odpovědět na inzerát