Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovníka/ci přímé péče terénní pečovatelské služby

referenční číslo: B8E22D8B | aktuálnost: 21.02.2017

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 2 - Úřad MČ Praha 2

Centrum sociálních služeb Praha 2
hledá na hlavní pracovní poměr

Náplň práce

Centrum sociálních služeb Praha 2 hledá na hlavní pracovní poměr pracovníka/ci přímé péče - terénní pečovatelské služby. Pracovník/ce provádí pečovatelskou činnost u klientů se sníženou pohyblivostí v jejich domácím prostředí, zajišťuje pomoc při chodu domácnosti, podporuje soběstačnost klienta, plní funkci klíčového pracovníka.

Požadujeme

Odborná způsobilost dle § 116 odst. 5 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, ochotu, citlivý přístup k seniorům a zdravotně postiženým. Základní znalost práce na PC. Bližší informace naleznete na www.cssp2.cz v rubrice volná místa nebo na tel.: 725015335 p. Krejčová. Svůj životopis zasílejte na výše uvedený mail, do předmětu uvádějte "terénní pečovatel/ka", nebo na adresu CSSP2, Máchova 14, 120 00 Praha 2.

Nabízíme

Možnost dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, stravenky, přátelské prostředí s týmovou spoluprací a podporou. Výše platu dle NV 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platová třída 5.

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: pracovník sociální péče

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní