Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SUPTel - DISK s.r.o.

Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11169250756 | aktuálnost: 28. 7. 2016

TECHNIK/-ČKA TELEKOMUNIKAČNÍCH ZAŘÍZENÍ A SÍTÍ
- PP na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení), nástup dle domluvy, základní pracovní doba 7:30 - 16:00, pracoviště Hradec Králové
- Náplň práce: montážní a servisní práce na rádiových a laserových spojích (výškové práce), montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN (kabeláže, vybavení serveroven), odborná práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech pro telco sítě, servisní výjezdy po ČR (přednostně Východní a Severní Čechy), práce ve výškách (zaškolíme), odborné práce na napájecích rozvodech NN
- Odborné znalosti výhodou: znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet, elektro vzdělání - SŠ, SOU (obor telekomunikace a elektronika), zkušenost s prací ve výškách, orientace v projektové dokumentaci, vyhláška 50, §5 - není nutností, zaškolíme
- Obecné požadavky: časová flexibilita (servisní výjezdy mimo pracovní dobu, práce v noci), manuální zručnost, pozitivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz B, ochota cestovat
- Nabízíme: zázemí zavedené společnosti, práci v kolektivu na špičkových, telekomunikačních a síťových technologiích pro přední telekomunikační operátory, různorodou práci v terénu, odpovídající platové ohodnocení včetně pohyblivých složek, firemní notebook, mobilní telefon, možnost služebního vozu
- Nástupní plat od 15 000,-/měs. + přesčasové hodiny + pohotovost
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě nás kontaktujte od 7:30 do 16:00 hod. na tel. č. 724 196 623 nebo své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: pecova@diskobol.cz (pí. Pečová)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha