Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer zakázkové výroby

referenční číslo: 11596 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Stabilní mezinárodní společnost s tradicí hledá do svého přátelského týmu nového kolegu na pozici manažera zakázkové výroby.

Pakliže máte zkušenosti s vedením výroby, motivací a vedením podřízených, domluvíte se bezproblémově anglicky a máte zkušenost s LEAN procesy, neváhejte se nám představit a zašlete nám Váš životopis.

Nabídka je vhodná i pro zkušené supervisory, případně procesní inženýry, kteří by se rádi posunuli o stupínek výš ve své kariéře.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřený úsek výroby
  • Tvorba pracovních postupů
  • Vedení, odměňování, motivace a zaškolování zaměstnanců
  • Tvorba výrobních plánů a forecastů
  • Dohled nad kvalitou výroby a BOZP
  • Implementace LEAN procesů do výroby

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ - strojírenství je velkou výhodou
  • Angličtinu na úrovni denní komunikace
  • Praxi na pozici vedoucího výroby, případně supervisora, či procesního inženýra
  • Orientaci v problematice LEAN postupů
  • Zkušenost se zakázkovou výrobou je velké plus

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • 13. plat, 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha