Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

S U M O s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11466950740 | aktuálnost: 5. 11. 2016

Místo výkonu práce Přelouč.
Zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce
o zpracování všech stupňů projektové dokumentace;
o spolupráce při tvorbě standardů;
o technická podpora při tvorbě nabídek;
o účast při technických jednáních s objednatelem;
o zajištění technického dozoru investora a projektanta
na stavbách v rozsahu své odbornosti (autorský dozor).
Požadujeme
o SŠ/VŠ v oboru elektro, průmyslová automatizace;
o praxe 10 let v oboru;
o vyhl. 50/78 Sb. §6, 10;
o vysoké pracovní nasazení;
o samostatnost a flexibilita;
o znalost práce s MS Office, Outlook, CAD a CAE
(ELCAD/AUCOPLAN, EPLAN);
o ŘP skup. B;
o znalost AJ/RJ/NJ výhodou (případně jiný světový jazyk).

Zaměstnanecké výhody:
o seberealizaci v tradiční české společnosti;
o práce v týmu lidí, které jejich práce baví;
o osobní rozvoj, možnost vlastní seberealizace a dalšího vzdělávání;
o mobilní telefon a notebook i k osobnímu užívání;
o pružná pracovní doba, možnost částečného home office;
o příspěvek na stravování;
o placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky.
První kontakt telefonicky (v pracovní době 8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha