Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník / Svářeč TIG

referenční číslo: B871634F | aktuálnost: 02.05.2017

DESTILA, s.r.o.

DESTILA, s.r.o. je výrobním podnikem, zaměřeným na individuální a malosériovou strojírenskou výrobu. Hlavní podíl má výroba zaměřená na zakázky s velkým podílem kvalifikované řemeslné práce v oblasti potravinářských zařízení pro malou nebo střední potravinářskou výrobu, zejména v oboru pivovarnictví a lihovarnictví.

Náplň práce

- práce s nerezí

Požadujeme

- praxe v oboru
- vyučení v oboru
- spolehlivost
- chuť do práce a ochota rozvíjet se na zajímavých projektech

Nabízíme

- zajímavé platové podmínky; nástupní plat 24.000,- Kč, po zapracování navýšení
- HPP na plný úvazek
- jednosměnný provoz
- stravování ZDARMA v areálu firmy
- možnost ubytování v areálu firmy

Místo pracoviště: Kaštanová 435/127, Brno

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity