Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Zákaznická kvalita - automobilový průmysl

referenční číslo: 11586 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte alespoň krátké (půl roční, roční) zkušenosti v kvalitě v automobilovém průmyslu? Jste zákaznicky orientovaný a také Vás láká představa sem tam vycestovat přímo za zákazníkem do zahraničí, kde můžete aktivně využít anglický jazyk?

Pak nám pošlete Váš životopis a my se s Vámi rádi setkáme

Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá lisováním plechových dílů do největších automobilek světa, hledá mezi sebe nového parťáka na pozici:
ZÁKAZNICKÁ KVALITA - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL (25-35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Přímá komunikace se zákazníky v ČR i zahraničí
  • Řešení reklamací výrobků a správa databáze
  • Zpracování a vyhodnocení neshod výrobků
  • Spolupráce na přípravě nových projektů
  • Zajišťování preventivních a nápravných řešení

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání v technickém směru
  • Praxi v kvalitě v automotive (min. půl roku)
  • Anglický jazyk na úrovni komunikace se zákazníkem
  • Znalost systému jakosti ISO/TS 16949
  • Ochotu namátkově cestovat k zákazníkovi

Nabízíme:

  • Stabilitu zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování přímo v závodu
  • Firemní doprava do výroby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti další vzdělávání

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha