Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Pomocné práce ve výrobě oken - až 21.000 Kč/měsíc

referenční číslo: 7872 | aktuálnost: 16. 1. 2017

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící plastová okna v Milčicích, hledáme šikovné pracovníky na přípravu materiálu a zpracování výrobků. Práce je organizována na ranní a odpolední směnu. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení, vše s nástupem ihned

Požadujeme:

- pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost
- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík
- vítaná praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 21.000 Kč/měs. - mzda se skládá ze základní mzdy 13.500 Kč, dále z prémií až 6.000 Kč (dle docházky a výkonu), nadstandardních příplatků a stravenek 100 Kč/den
- kompletní zaškolení
- příjemný kolektiv
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Pečky

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail